برج ایزدیار

برج ایزدیار _این برج های بسیار مجلل در 25 طبقه و در نزدیکی میدان موج تاسیس شده است که واحد های آن از 130 متر شروع شده و تا 200 متر نیز افزایش پیدا می کند. این ساختمان های بسیار لوکس که برای ساخت آن ها از بهترین ابزار استفاده شده است ، از آنها به عنوان یکی از گران قیمت ترین ساختمان های شهرک راه آهن یاد می شود. در این مجتمع های لوکس برخلاف دو فاز پیشین برای سیستم گرمایش از چیلرهای مرکزی بهره گرفته شده است.

طراحی داخلی این مجموعه با تمامی دو فاز پیشین متفاوت می باشد و برای سهولت ساکنین از 5 آسانسور که دو لاین آن برای باربری بوده و سه لاین دیگر آن نیز برای رفت و آمد ساکنین تعبیه شده اند. در طراحی داخلی واحدها نیز نوآوری به کار گرفته شده و در کنار بالکن های بزرگ مکان اتاق های خواب نیز تغییر زیادی کرده است. به عنوان مثال در فاز سوم ، اتاق های خواب نزدیک به درب ورودی قرار گرفته ولی در فازهای پیشین پس از وارد شدن از درب ورود شما سریعا پذیرایی را مشاهده می کنید.

برج های مجلل ایزدیار (فاز سه برج های ایزدیار)
مهمترین و اساسی ترین فاز این مجتمع مسکونی به فاز ۳ مربوط است که از آن به عنوان ساختمان های مجلل ایزدیار نیز یاد می شود. این سه بلوک دقیقاً در مجاورت میدان موج قرار گرفته است ، از سال ۱۳۹۷ مورد بهره برداری قرار گرفت و دارای امکانات و طراحی های بسیار خاصی می باشد که مثال آن در منطقه ۲۲ کمتر مشاهده شده است. فاز سوم ایزدیار شامل سه ساختمان L1 ، L2 و L3 می شود. آغاز ساخت این سه فاز از سال ۱۳۹۰ شروع شد ، از نظر تعداد واحد و متراژ هر یک بسیار متفاوت از سه فاز دیگر می باشد.

معرفی برج های ایزدیار چیتگر

امکانات برج های مجلل ایزدیار
از آنجایی که ساختمان های ایزدیار در هر سه فاز یکی از خوش ساخت ترین مجتمع ها به حساب می آیند امکاناتی که در آن ها نیز به کار رفته ، در حد ممتاز می باشد. تحت تاثیر همین امکانات فوق العاده است که در طی چندین سال گذشته تقاضا برای خرید و اجاره این مجتمع نیز بسیار بالا می باشد. حالا نگاهی دقیق بر روی امکانات این مجموعه می اندازیم؛

سونا (راه اندازی نشده)
استخر (راه اندازی نشده)
جکوزی (راه اندازی نشده)
هلی پد
کتابخانه
کافی شاپ
موتور خانه
فضای سبز
لابی من 24 ساعته
روف گاردن
سالن بیلیارد
سالن بدنسازی
سیستم شوتینگ زباله

دسترسی به مجتمع ایزدیار چیتگر
از آنجایی که شهرک راه آهن یا همانگونه که جدیدا گفته می شود شهرک گلستان در کنار سه اتوبان کلیدی تهران قرار گرفته است دسترسی به بخش های مختلف این محله نیز بسیار ساده می باشد. در صورتی که شما قصد دارید از از اتوبان خرازی (همت) به سمت این مجتمع حرکت کنید باید از فرعی آبشار به سمت خیابان جنگلبان جنوب (کاشان سابق) حرکت کنید و زمانی که به میدان موج رسیدید از خروجی باملند خارج شوید. مجتمع های ایزدیار دقیقا در سمت چپ شما قرار دارند.

در شرایطی که از سمت مترو چیتگر با اتوبوس یا تاکسی های خطی به سمت این مجتمع ها حرکت کنید باید سوار خطی های میدان ساحل شده و در کنار میدان موج پیاده شوید. ایستگاه اتوبوس های شهرک گلستان دقیقا روبروی این مجتمع قرار گرفته و شما می توانید در چند ثانیه به ورودی مجتمع دسترسی داشته باشید.

 

پارکینگ شهرک ایزدیار
تحت تاثیر اینکه این مجتمع در فضای بسیار بزرگی ساخته شده است ، امکانات پارکینگ آن نیز بسیار عالی می باشد. در این مجتمع علاوه بر اینکه تمامی واحدها دارای پارکینگ اختصاصی هستند بخشی نیز برای خودروهای میزبان در نظر گرفته شده است که شما می توانید از آن در مهمانی ها و مراسم خود نیز بهره بگیرید.

معرفی برج های ایزدیار چیتگر

مشاعات بلوک های ایزدیار
در مجتمع ایزدیار مخصوصا دو بلوک یک و دو با وجود اینکه فضای بسیار بزرگی در نظر گرفته شده ، ولی متاسفانه امکانات زیادی برای ساکنین پیش بینی نشده است. از فضای اطراف این مجتمع تنها برای پارکینگ و گلکاری استفاده شده و فضای خالی زیادی نیز در آن وجود دارد. ولی در فاز سوم با استفاده از طراحی های بسیار خاص آبنما و گلکاری های بسیار خاصی مشاهده می شود که در آن ساکنین می توانند برای سپری کردن اوقات فراغت خود بهره بگیرند.

 

امکانات رفاهی اطراف برج ایزدیار چیتگر
یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب می شود افراد مجتمع های ایزدیار را برای سکونت انتخاب کنند امکانات رفاهی فوق العاده آن می باشد. همانگونه که پیش از این نیز اعلام شد این مجتمع در نزدیکی مرکز خرید باملند قرار دارد که یکی از توریستی ترین مراکز تهران به حساب می آید. علاوه بر آن یکی از بزرگترین مرکز خریدهای رفاه نیز دقیقا روبروی این مجتمع می باشد. علاوه بر آن در خیابان امیری صفت نیز شما می توانید مرکز خرید پارامیس ، مغازه های خرده فروشی ، قصابی و نانوایی را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید