یلدا 1401

یلدا 1401 -در شب یلدا، رسم هدیه دادن بسیار متداول است.هدیه سازمانی می‌تواند یکی از عوامل موفقیت‌آمیز در رسیدن به اهداف شرکت‌ها باشد. در واقع این هدایا جزو استراتژی‌های مدیران موفق در سازمان‌های کوچک و بزرگ به شمار می‌رود. از همین رو، بسیاری از مدیران کارآمد، برای کارمندان و مشتریان خود هدایایی در نظر می‌گیرند. این نوع هدایا می‌تواند با بعضی از مناسبات فرهنگی کشور ما در ارتباط باشد. به‌ عنوان‌ مثال شب یلدا یکی از معدود جشن‌های اصیل ایرانی است که در فرهنگ مردم ایران پیوندی ناگسستنی دارد.

هدایای سازمانی یلدا

هر سازمان با هدفی خاص تاسیس می­شود که مهم­ترین آنها منافع اقتصادی و سوددهی است. در مقابل پرسنل هر سازمان سرمایه ­های اصلی آن سازمان و عامل سوددهی و موفقیت آن هستند. موضوع و بحث انگیزش در سازمان­ها از جمله رفتارهایی است که هر مدیر موفق و یا مدیری که علاقه­ مند به بازدهی بیشتر عملکرد از سوی پرسنل خود را دارد محسوب می­شود. شناخت و قدردانی درسازمانها توسط مدیران، باعث تقویت روحیه، ترغیب به عملکردی مطلوب­تر، ایجاد روحیه انگیزشی و حس ارزشمندی حضور پرسنل را به آنها القا می­کند. هدایای سازمانی یلدا یکی از بهترین بهانه ها و یا فرصت در این زمینه است.

بالطبع وقتی از هر فردی قدردانی صورت پذیرد دچار خرسندی بیشتر شده و تاثیری شگرف در راندمان کاری سازمان خواهد داشت. چنین مناسبت­هایی فرصتی خوب برای ایجاد این شرایط و تولید انگیزه بیشتر است که مدیریت محترم شرکت جهاد بتن در همین راستا به رسم هرساله به منظور تحقق این هدف برای پرسنل محترم خود هدایایی در نظر میگیرد.

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه تاریخ 29 آذر به درخواست مدیریت محترم و همکاری واحد منابع انسانی اقدام به توزیع آجیل و باسلوق شب یلدای خانواده جهادبتن نمودند.

 

عکس های یادگاری توزیع اقلام یلدایی

 

به امید پایداری و موفقیت بیشتر شرکت جهادبتن

 

. واحد روابط عمومی شرکت جهادبتن

مونا مصطفی پور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید